Cennik Parking Balice Lot 24:

1 dzień
30,00 zł
2 dni
35,00 zł
3 dni
40,00 zł
4 dni
50,00 zł
5 dni
60,00 zł
6 dni
70,00 zł
7 dni
80,00 zł
8 dni
90,00 zł
9 dni
100,00 zł
10 dni
110,00 zł
11 dni
120,00 zł
12 dni
130,00 zł

Parking Lotnisko Balice Lot 24

Oferta parkingu Lotnisko Balice Lot 24 skierowana jest do osób, które poszukują bezpiecznego i wygodnego miejsca na pozostawienie swojego samochodu podczas podróży lotniczej. Parking znajduje się w pobliżu lotniska i oferuje blisko 600 miejsc parkingowych, do których można łatwo dotrzeć. Dzięki doświadczeniu zdobytym przez obsłużenie kilkudziesięciu tysięcy klientów, oferta parkingu została dostosowana do potrzeb każdego gościa.

Parking Lotnisko Balice Lot 24 oferuje bezpłatny transfer na lotnisko, który zapewni Państwu szybki i wygodny dostęp do terminala. Transfer odbywa się co 15 minut i trwa tylko kilka minut, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Parking jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a także jest dozorowany i chroniony, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Państwa pojazdów.

W ofercie parkingu znajduje się również pomoc w uruchomieniu pojazdu po dłuższym postoju, ładowanie akumulatora oraz pomoc drogowa. Aby zarezerwować miejsce na parkingu, należy wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie internetowej parkingu. Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, szczególnie w okresie wakacji. Potwierdzenie rezerwacji zostanie przesłane w możliwie najkrótszym czasie i jest gwarancją zarezerwowanego miejsca.

Czy rezerwacja miejsca parkingowego jest konieczna?

Tak, zalecamy dokonywanie wcześniejszych rezerwacji, szczególnie w okresie wakacji. W takim przypadku można mieć pewność, że miejsce na parkingu będzie zarezerwowane. Prosimy o przyjazd na parking około 2,5 godziny przed planowanym wylotem samolotu, a transfer na lotnisko zostanie zrealizowany co 15 minut po przybyciu na parking lub po powrocie. Po powrocie, prosimy o wezwanie samochodu transferowego dopiero po odbiorze całego bagażu.

Zapłatę za usługi parkingu można dokonać gotówką w dniu przyjazdu na parking lub BLIKIEM. Prosimy pamiętać, że przy wjeździe na parking pobieramy wyłącznie gotówkę, a nie obsługujemy płatności kartami. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem.

Archiwum: marzec 2023