Lotnisko w Modlinie to dynamicznie rozwijający się port lotniczy, który obsługuje pasażerów z całej Polski. Czy na lotnisku Modlin parking jest w dobrej cenie? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, przeczytaj nasz tekst. Z pewnością się nie zawiedziesz. Powodzenia!

Jeżeli planujesz podróż samolotem, do zadań, które musisz wykonać, należy między innymi przygotowanie bagażu, rezerwacja biletu czy zaplanowanie pobytu w miejscu, do którego zmierzasz. Są to bardzo ważne, ale wcale niejedyne kwestie, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Oprócz tego warto również zastanowić się nad tym, czy w pobliżu lotnisko znajdują się tanie parkingi. Czy miejsca parkingowe są strzeżone? Oferują one łatwy dojazd do miasta? Pracuje w nich miła obsługa? Są to niektóre spośród wszystkich cech, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca parkingowego na postój samochodu w pobliżu lotniska. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o parking na lotnisku w Modlinie.

Lotnisko Warszawa-Modlin. Co warto o nim wiedzieć?

Lotnisko modlińskie (a właściwie: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin sp. z o.o., ponieważ taka jest pełna nazwa obiektu, który zajmuje się zarządzaniem tym obiektem) to obiekt o przeznaczeniu cywilnym, który został otwarty stosunkowo niedawno, tzn. w 2012 roku. Lotnisko Modlin-Warszawa obsługuje głównie loty czarterowe oraz regularne loty pasażerskie.

Lotnisko modlińskie stanowi niezwykle istotny węzeł komunikacyjny z punktu widzenia mieszkańców głównie Mazowsza, ale także innych regionów Polski. Z uwagi na swoje położenie (centralna Polska, pobliże stolicy oraz ważnych dróg dojazdowych) lotnisko to jest dogodnym punktem startowym. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że na co dzień z oferty korzysta tysiące turystów, którzy chcą odwiedzić miasto stołeczne, pozostałe regiony Polski itp.

Lotnisko położone w Modlinie to nowoczesny obiekt, który obfituje w liczne udogodnienia przeznaczone dla pasażerów. Przykładowo na terenie tego obiektu znajdują się różnorodne sklepy, restauracje oraz inne punkty usługowe. My jednak zwrócimy uwagę na inne rozwiązanie, czyli miejsca parkingowe dla samochodów. Jakie parkingi są dostępne na lotnisku w Modlinie?

Bezpieczne miejsce dla twojego auta i nie tylko. Dlaczego warto parkować jak najbliżej lotniska?

Parkowanie auta przy lotnisku to świetne rozwiązanie, jeżeli zależy ci na wygodzie. Przede wszystkim skorzystanie z usług parkingu oznacza bezpieczeństwo dla twojego samochodu. Zamiast obawiać się, że ktoś uszkodzi lub zniszczy auto w trakcie twoich zagranicznych wojaży, możesz powierzyć pojazd pracownikom parkingu. Zazwyczaj teren ten jest dobrze oświetlony, a do tego również monitorowany – dzięki temu zyskujesz gwarancję, że samochód będzie bezpieczny.

Parking na lotnisku to rozwiązanie, które daje ci również elastyczność. Nie musisz już troszczyć się np. o transport publiczny; wręcz przeciwnie, możesz utrzymać auto blisko lotniska. Działa to nie tylko w przypadku dowozu na lotnisko, ale także w druga stronę – może szybko opuścić lotnisko i dojechać do swojego domu lub pracy.

Lotnisko Modlin: parking. Czy trzeba zarezerwować miejsce na parkingu przy lotnisku?

Zasadniczo nie. Zazwyczaj nic nie stoi na przeszkodzie, by pojechać bezpośrednio na parking, a następnie wynająć miejsce na samochód. Nie zalecamy jednak takiego rozwiązania. Dlaczego? Odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta: ponieważ może okazać się, że miejsca po prostu nie będzie. W efekcie dotrzesz na lotnisko, ale… nie będziesz w stanie zostawić swojego auta w odpowiedniej okolicy.

To właśnie dlatego proponujemy ci znacznie lepsze rozwiązanie, a konkretnie: skorzystanie z formularza internetowego na jednej ze stron przeznaczonych do rezerwacji miejsca na parkingu przy lotniskach. Tego typu portale zawierają informacje na temat ofert poszczególnych miejsc parkingowych. Sam proces rejestracji nie należy do szczególnie skomplikowanych. Wystarczy wybrać konkretną ofertę, następnie zaś planowany czas rezerwacji. Cały proces przebiega szybko i sprawnie; wykonanie wszystkich czynności nie powinno zająć więcej niż kwadrans.

Wydaje się, że rezerwacja miejsca parkingowego jest rozwiązaniem bardziej przemyślanym w porównaniu z działaniem „w ciemno”, prawda?

Gdzie zaparkować przy lotnisku Modlin? Który parking w Modlinie przy lotnisku wybrać?

Który parking przy lotnisku Modlin wybrać? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak parking na lotnisku w Modlinie. Wynika z prostego faktu: w bezpośredniej okolicy znajdują się różne podmioty, które dysponują przestrzenią dla aut. Oznacza to, że znajdziesz ofertę kilku-kilkunastu firm.

Wszystkie z nich łączy jedno: oferują one klientom bezpieczne i przestronne miejsca parkingowe.

Który parking na Modlinie wybrać? Do dostępnych rozwiązań należą m.in.:

 • MPark Modlin,
 • JG Parking Modlin,
 • Bastion Modlin,
 • Carport Modlin,
 • TRIP Parking Modlin,
 • Parking P38 Modlin,
 • Perfect Parking Modlin,
 • Parking P24 Premium Modlin,
 • tani i bezpieczny PREMIUM Modlin.

A zatem, łącznie jest to 9 parkingów.

Poniżej znajdziesz kryteria, na jakie warto zwrócić uwagę podczas wyboru:

 • Bezpieczeństwo – jedną z zalet, którymi cechują się usługi świadczone przez firmy oferujące rezerwację parkingu, jest bezpieczeństwo. Zapewnia się je poprzez takie rozwiązania jak na przykład wykwalifikowani ochroniarze, systemy alarmowe i monitoring oraz ogrodzenie parkingu. Dzięki temu zyskasz pewność, że pozostawione przez Ciebie pozostanie bezpieczne.
 • Obsługa w trybie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – opcja jest korzystna dla podróżujących, którzy z uwagi na pilne potrzeby muszą zostawić lub odebrać auto o późnej godzinie.
 • Miejsca przeznaczone nie tylko dla samochodów osobowych, ale także dla busów.
 • Możliwość zakupu napojów oraz drobnych przekąsek.
 • Systemy automatycznych powiadomień mailowych, które informują o terminie dokonania rezerwacji itp.
 • Miejsca VIP.
 • Dodatkowe funkcjonalności, w tym np. brak opłat za dostęp do Wi-Fi.

Lotnisko Warszawa Modlin – cennik. Ile kosztuje parking pod lotniskiem Modlin?

Jeśli chodzi o ceny za parking przy lotnisku w Modlinie, to różnią się one w zależności od lokalizacji oraz zakresu usług dodatkowych. Gdy przejrzymy oferty, przekonamy się, że na terenie lotniska Warszawa-Modlin znajdują się miejsca parkingowe, w przypadku których koszt utrzymuje się w przedziale od 80 do 120 złotych za trwający siedem dni postój.

Archiwum: marzec 2023