Cennik Parking Modlin P24:

1 dzień
65,00 zł
2 dni
70,00 zł
3 dni
75,00 zł
4 dni
80,00 zł
5 dni
85,00 zł
6 dni
90,00 zł
7 dni
90,00 zł
8 dni
95,00 zł
9 dni
100,00 zł
10 dni
105,00 zł
11 dni
110,00 zł
12 dni
115,00 zł

Parking Modlin P24 – bezpieczne i wygodne miejsce na pozostawienie samochodu przed lotem z lotniska Modlin

Parking Modlin P24 to miejsce, które specjalizuje się w obsłudze klientów portu lotniczego Warszawa – Modlin. Parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, a czas dojazdu wynosi jedynie 5 minut. Na terenie parkingu znajduje się całodobowa ochrona, system telewizji przemysłowej, dodatkowy monitoring firmy ochroniarskiej oraz ubezpieczenie, co zapewnia bezpieczeństwo pozostawionych pojazdów. Oprócz profesjonalnie zorganizowanej ochrony pojazdów, parking oferuje bezpłatny transfer na lotnisko, pod samo wejście terminala. Transfer odbywa się nowymi, 9-osobowymi busami. Dzięki temu Klienci oszczędzają swój czas oraz pieniądze, ponieważ cena parkingu jest o wiele niższa niż na parkingu lotniskowym – można zaoszczędzić nawet do 50% ceny.

Bezpieczny i wygodny transfer na lotnisko

Parking Modlin P24 zapewnia bezpłatny transfer dla kierowców i ich rodzin pod same drzwi terminala. Rezerwacja miejsc jest bezpłatna i umożliwia uniknięcie stresu związanego ze szukaniem parkingu w ostatniej chwili przed odlotem. Po powrocie z podróży, klienci nie muszą stać w kolejce do automatu opłat – po prostu dzwonią do parkingu, a kierowca przywiezie ich na parking. Na terenie parkingu znajduje się kompresor do pompowania opon oraz starter na wypadek rozładowania akumulatora. Parking posiada również dużą poczekalnię wyposażoną w TV, WC oraz darmowe WiFi. Klienci mają możliwość wydruku karty pokładowej oraz skorzystania z kompleksowego czyszczenia swojego pojazdu.

Zapewnienie bezpieczeństwa na terenie parkingu

Parking Modlin P24 jest parkingiem strzeżonym, co oznacza, że wprowadzono rygorystyczne procedury dotyczące bezpieczeństwa na terenie parkingu. Teren parkingu jest monitorowany 24/7, a procedury dotyczące oznaczania i kontrolowania wyjazdów z parkingu zostały wprowadzone, aby zapobiec wyjazdom nieupoważnionych osób. Teren parkingu jest oświetlony i ogrodzony, a na bramie wjazdowej znajduje się system monitoringu z najnowocześniejszymi kamerami dzień/noc. Parking posiada również ubezpieczenie, co oznacza, że bierze pełną odpowiedzialność za powierzone mu auto.

Archiwum: marzec 2023